Semestrální kurz malby na hedvábí

KURZ MALBY NA HEDVÁBÍ NEJEN PRO ZAČÁTEČNÍKY          

semestrální (10 lekcí)

Kurz je určen pro začátečníky i tzv. falešné začátečníky, kteří se http://essaywritingservice.eu/thesis-proposal/ s malbou na hedvábí již setkali a chtějí v ní tvořivě pokračovat. V kurzu je vítán každý, kdo má chuť se touto technikou zabývat  a objevovat její i své možnosti.

Kdy: kurzy se budou konat od září 2013 vždy v úterý 18-20 h

Kde: Výtvarné studio, Podlipného 12, Praha 8

Cena za 10 lekcí:  2900,-Kč

V ceně je zahrnut materiál na zkušební vzorky i finální výrobek a všechny použité barvy a pomůcky.

S sebou  si účastníci přinesou pouze pracovní oděv a přezutí, případně vlastní fén na vlasy. 

Cílem kurzu je poznat možnosti daného materiálu a seznámit se s různými technikami malby na hedvábí a následně je využít pro ztvárnění vlastní představy.

Seznámíme se postupně s různými druhy hedvábných materiálů a barev vhodných k malování       na hedvábí. Dozvíte se, kde lze tyto materiály a barvy nakupovat. Naučíte se napínání hedvábné látky na rám a získáte povědomost essay writing company o možnostech fixace barev. (V našem kurzu budeme pracovat převážně s barvami, které se fixují zažehlováním.) Budeme věnovat rozdílnému působení barev na hedvábný materiál- malbě do vlhkého i suchého podkladu (sem patří např. solný efekt, vymývání barev, barevné přechody) a malbě na suchý podklad. Dále se seznámíme s použitím kontury (gutty). 

Kontaktujte mě zde